Świece od Yankee Candle- dobry wybór?

Yankee Candle to najbardziej popularna firma produkująca świece zapachowe. W ofercie ma rozmaite zapachy we wszystkich kolorach tęczy, które zapakowane są w szklane słoje z przykrywką. Aromaty wydobywające się ze świeczek zawładnęły zmysłami ludzi na całym świecie.

Świece Yankee Candle – skąd ten fenomen?

świece zapachowe yankee candlePopularność firmy nie gaśnie jak świeczka po wypaleniu knota- wręcz przeciwnie. Grono fanów wciąż się powiększa. Przyczynia się do tego przede wszystkim wysoka jakość wyrobów tej firmy. Świece zapachowe Yankee Candle zawierają w sobie intensywne olejki eteryczne, które rozprzestrzeniają się na cały pokój. W zależności jakiej wielkości wnętrzem dysponujemy, do wyboru mamy trzy rozmiary. Mniejsze idealnie sprawdzą się do mniejszych pomieszczeń, a te większe sprawią, że zapach rozniesie się nawet po dużych pokojach. Najważniejszym czynnikiem, który sprawia, że popularność świeczek zapachowych Yankee Candle nie maleje jest szeroka gama zapachów. Ponadto duża intensywność sprawia, że aromaty długo utrzymują się w pomieszczeniu nawet po zgaszeniu knota. Tak wysoka jakość wynika z tego, że wszystko powstaje pod okiem specjalistów, a nuty zapachowe tworzone są przez perfumiarzy. Dzięki nim do wyboru mamy zapachy o których nam się nawet nie śniło. Ponadto każda świeczka ma przypisany kolor, dzięki czemu możemy wybierać do woli nie tylko pod względem aromatu, ale także wyglądu. Taki pachnący słój ozdobi nam każdy zakątek w domu, dlatego warto aby pasował kolorystycznie do naszego wnętrza.

Zachód słońca nad jeziorem, miękki kocyk, świeże pranie czy różowe piaski to tylko przykłady niestandardowych propozycji od Yankee Candle. Niezależnie czy lubimy słodkie zapachy czy też może świeże i orzeźwiające aromaty, każdy znajdzie w ofercie proponowanej przez firmę coś dla siebie.