Dlaczego złoty łańcuszek znowu jest modny?

 

Przez wiele ostatnich lat moda niezbyt dobrze tolerowała złoto. Kojarzyło nam się ono z latami młodości naszych babć, albo z raperami, szczególnie jeśli chodzi o łańcuszki. Dziś jednak złota biżuteria powraca z wielkim hukiem w odświeżonej wersji i naprawdę bardzo stylowej.

Modny złoty łańcuszek

łańcuszki złote damskieJeśli bacznie śledzimy social media możemy od jakiegoś czasu zauważyć, że niemalże co drugie zdjęcie wstawiane przez kobiety dotyczy albo makijażu, albo złotej biżuterii, albo jednego i drugiego. Złoto bowiem powróciło do łask w wielkim stylu i odświeżonej wersji. Obecnie niezwykle modny jest minimalizm zarówno w architekturze, jak i w kobiecych stylizacjach, a łańcuszki złote damskie, które obecnie możemy zakupić niemalże wszędzie doskonale pasują do tego typu kreacji. Są to bardzo cieniutkie łańcuszki z bardzo subtelną zawieszką w najróżniejszych kształtach. Począwszy od najpopularniejszych serduszek, poprzez czterolistne koniczynki, półksiężyce, gwiazdki oraz oczywiście krzyżyki. To co je jednak cechuje to bardzo delikatny styl. Nie są one bowiem wysadzane mnóstwem błyszczących kryształków, bądź przystrojone wymyślnymi grawerami. Są proste i skromne i właśnie dlatego tak idealnie wpisują się w każdy typ kreacji. Nie ważne czy nosisz eleganckie ubrania, czy może nieco bardziej rockowe, lub sportowe. Złoty łańcuszek zawsze będzie doskonale pasował i dodawał uroku każdej kobiecie.

Taki złoty łańcuszek również będzie rewelacyjnym prezentem na każdą okazję: na urodziny, na ślub, na walentynki, czy po prostu jako podarunek dla ukochanej bez okazji. Łańcuszki złote stały się tak niezwykle modne, że każdą kobietę ucieszy tego typu prezent, a dzięki temu, że są tak subtelne jednocześnie każdej kobiecie będzie taki łańcuszek pasował bez względu na to, jaki posiada typ urody.